Macsped działa na polskim rynku od prawie 25 lat, świadcząc profesjonalne usługi
w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego.

Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób. Szczególnie cenimy ich kompetencje oraz zaangażowanie. Poszukujemy pracowników, którzy pomogą nam efektywnie realizować strategię, cele i plany naszej firmy, przyczyniając się do jej dalszego rozwoju.

Zapraszamy do aplikowania!

POSZUKUJEMY

Macsped Wienconek i Majewicz Sp.Jawna poszukuje Kandydatów na stanowisko:
KIEROWCA C+E w TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Obowiązki na stanowisku:

  • realizacja międzynarodowych zleceń transportowych
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów w tym czasu pracy
  • dbałość o powierzony ładunek
  • sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
  • dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • kwalifikacji C + E, karta kierowcy
  • aktualnych uprawnień i badań
  • aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • aktualnego uprawnienia ADR w zakresie podstawowym

Wybranym osobom oferujemy:

  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę w renomowanej firmie
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • ubezpieczenie grupowe o szerokim zakresie odpowiedzialności
  • atrakcyjny, terminowy system wynagradzania
  • nowoczesny i regularnie serwisowany tabor oraz narzędzia ułatwiające pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym
na adres macsped@macsped.com.pl.

Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

GEPARDY BIZNESU

gepardy.jpgZ ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza praca została doceniona w 2016 roku nadaniem prestiżowej nagrody „Gepardy Biznesu 2016”!