Dołącz do
naszego zespołu

Macsped działa na polskim rynku od 30. lat, świadcząc profesjonalne usługi w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego. Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób. Szczególnie cenimy ich kompetencje oraz zaangażowanie. Poszukujemy pracowników, którzy pomogą nam efektywnie realizować strategię, cele i plany naszej firmy, przyczyniając się do jej dalszego rozwoju. Zapraszamy do aplikowania!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko

„KIEROWCA C+E w TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM”

Obowiązki na stanowisku:

  • realizacja międzynarodowych zleceń transportowych,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów w tym czasu pracy,
  • dbałość o powierzony ładunek,
  • sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów,
  • dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • kwalifikacji C + E, karta kierowcy,
  • aktualnych uprawnień i badań,
  • aktualnego zaświadczenia o niekaralności,
  • aktualnego uprawnienia ADR w zakresie podstawowym.

Wybranym osobom oferujemy:

  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę w renomowanej firmie,
  • szkolenie przygotowujące do pracy,
  • ubezpieczenie grupowe o szerokim zakresie odpowiedzialności,
  • atrakcyjny, terminowy system wynagradzania,
  • nowoczesny i regularnie serwisowany tabor oraz narzędzia ułatwiające pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym
na adres macsped@macsped.com.pl

Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).” Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

MACSPED Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Energetyków 3/4
70-656 Szczecin
NIP 852-060-05-78