Macsped działa na polskim rynku od prawie 25 lat, świadcząc profesjonalne usługi
w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego.

Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób. Szczególnie cenimy ich kompetencje oraz zaangażowanie. Poszukujemy pracowników, którzy pomogą nam efektywnie realizować strategię, cele i plany naszej firmy, przyczyniając się do jej dalszego rozwoju.

Zapraszamy do aplikowania!

POSZUKUJEMY

--KOPIA--Macsped Wienconek i Majewicz Sp.Jawna poszukuje Kandydatów na stanowisko:
KIEROWCA C+E w TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Obowiązki na stanowisku:

  • realizacja międzynarodowych zleceń transportowych
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów w tym czasu pracy
  • dbałość o powierzony ładunek
  • sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
  • dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • kwalifikacji C + E
  • aktualnych uprawnień i badań
  • aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • aktualnego uprawnienia ADR w zakresie podstawowym

Wybranym osobom oferujemy:

  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę w renomowanej firmie
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • ubezpieczenie grupowe o szerokim zakresie odpowiedzialności
  • atrakcyjny, terminowy system wynagradzania
  • nowoczesny i regularnie serwisowany tabor oraz narzędzia ułatwiające pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym
na adres macsped@macsped.com.pl.

Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

BUSINESS CHEETAHS

gepardy.jpgWe are pleased to announce that our work in 2016 gained recognition and we received a prestigious award “Business Cheetahs 2016”!